Muscent Parfüm Videolar

Yves Saint Laurent Libre Muadili

Yazan DecantALL

2019 yılında parfüm dünyasına sunulan oryantal fujer koku ailesinin yeni üyesi Libre, çekici, özgür ve modern kadınlara yönelik fujer notalara sahip designer kadın parfümlerinin yeni üyesi olarak piyasaya giriş yaptı. içeren modern, özgür, çekici ve genç karakterli bir designer kadın parfümü. Parfümörleri iki ünlü burun, Anne Flipo ve Carlos Benaim olan Libre, kısa sürede kendini ispatlayıp, klasikler arasına girmeyi başarmış bir yapıt.

Üst notalarında fujer akoru ile başlayarak, lavanta ve turunç notalarına eşlik eden Frenk üzümü ve turunç ile fazlasıyla enerjik bir açılış yapan Libre; orta notalarda lavantanın destek vermeye devam ettiği enfes bir yasemin ve portakal çiçeği ile kendisini yansıtan feminen özelliğine bürünüyor. Alt notalarda Madagaskar vanilyası, sedir, esmer amber ve temiz misk notaları ile adını aldığı “Özgür” ve kadınsı ruhunu, klas sahibi bir fujer akoru destekleyen dişi notalar ile açıkça ortaya koyuyor. Parfümün reklamı için seçilen ünlü şarkıcı Dua Lipa da bunun en güzel göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Son zamanların en çok satan parfümleri arasında bulunan, karizmatik tavrı ile farklılığını ortaya koyarak şimdiden parfümler arasındaki yerini sağlama alan Libre, orta-üst silajı, başarılı yayılımı ve büyük beğeni alan notaları ile adeta modern kokulu bir klasik. Cazibeli ve klas sahibi; gündelik kullanıma ve iş hayatına uygun kokusu ile vazgeçilmezlerimiz arasına girmeyi başarmıştır.

Sipariş vermek için tıklayınız.

Yazar Hakkında

DecantALL

Yorum Bırakın